10.03.2016.

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ ЗА ШКОЛСКУ 2016/2017. ГОДИНУ

Редован упис ученика у први разред основне школе обавиће се од 1. априла до 31. маја 2016. године.

У први разред се уписују деца рођена од 1. марта 2009. године до 28. фебруара 2010. године.

Деца која су рођена после 1. марта 2010. године а чији родитељи желе да она пођу раније у школу могу да се пријаве за проверу спремности за полазак у школу . Проверу обавља психолог школе.

Више информација о упису можете погледати овде