Основна школа „Веселин Маслеша“ - СВЕТИ ТРУФУН, СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ПОКЛАДНИ УТОРАК (ДАН ПАЛАЧИНКИ)

29.03.2016.

СВЕТИ ТРУФУН, СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ПОКЛАДНИ УТОРАК (ДАН ПАЛАЧИНКИ)

Стручно веће страних језика је и ове школске године 2015/2016. организовало интегративне часове за све ученике четвртог разреда.

Ученици нижих и виших разреда су са својим наставницама руског, немачког и енглеског језика обрадовали занимљивим програмом своје другаре - четвртаке.

Тема је била Љубав, праштање и помирење кроз три празника: Св.Трифун, Св. Валентин и Покладни Уторак.

Презентацију можете погледати овде