22.04.2016.

СПОРТСКИ ЧАСОПИС ЗА ДЕЦУ „ПЛАМЕНКО“

Поводом изласка првог броја јединог дечијег спортског часописа Пламенко у нашој школи 14. априла 2016. године одржана је конференција за новинаре у организацији редакције Пламенко и новинарске секције наше школе.

Конференцији за новинаре присуствовали су: заменик министра за спорт и омладину господин Урош Зековић, председник Савеза за школски спорт Србије Жељко Танасковић, главни и одговорни уредник Журнала Предраг Сарић, ученици ђаци репортери Алексиначке гимназије, као и домаћини директор школе Наталија Матић и чланови новинарске секције наше школе.О раду новинарске секције причала је ђак репортер Катарина Пештерац, а у улози домаћина је била Анђела Марчићев која је урадила и први интервју за Пламенка.

О томе нешто више можете видети на сајту www.sportnetwork.rs/play/84454/plamenko-se-vratio-na-kioske.