24.10.2017.

НЕДЕЉА ШКОЛСКОГ СПОРТА

У нашој школи, од 9.10. до 13.10. 2017. године, одржана је Недеља школског спорта

Ученици млађих разреда су се надметали у игри између две ватре, малом фудбалу и спортском полигону.

Ученици старијих разреда такмичили су се у различитим спортским дисциплинама: кошарци, фудбалу, рукомету и одбојци. Све активности су се одржавале у школском дворишту и спортској сали.

Поред спортских такмичења, одражана је радионица „ Превенција насиља у спорту“ , за ученике петог разреда.