3.9.2018.

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА

Свечаном приредбом смо пожелели добродошлицу ђацима првацима. Приредбу су припремиле учитељице Марија Живић Петровић и Сања Полић са ученицима 2. разреда који су игром и песмом првачићима послали лепу поруку : „Желимо заједно да растемо, стварамо, истражујемо и обогаћујемо једни друге”.

Драгим првацима, родитељима и осталим гостима добродошлицу су пожелеле и директорка школе Наталија Матић, педагог школе Наташа Духанај, помоћник директора Весна Вујичић и психолог школе Горица Клисура, као и представник општине Вождовац.

Наше најмлађе ђаке пригрлиле су учитељице:

I-1 са осмехом сваког дана дочекаће Милена Савић и Драгана Прокић.

I-2 радост обасјава лице јер су Душица Средојевић и Светлана Вујановић њихове учитељице.

I-3 не боје се школе јер знају да их учитељице Светлана Максимовић и Јелена Гајић воле.

I-4 у окриље знања са љубављу водиће учитељица Јелица Чкркић.