5.12.2019.

САРАДЊА ШКОЛЕ СА МУП-ом

Основна школа „Веселин Маслеша“ у сарадњи са МУП-ом Вождовац 5.12.2019. године је организовала предавање за родитеље ученика шестих и седмих разреда. Инспектор Мирослав Поповић је реализовао предавање на тему „Злоупотреба опојних дрога“. Предавању је присуствовало 28 родитеља, педагог, психолог и наставник српскох језика Мирјана Бркић Јовановић. Након излагања инспектора родитељи су постављали питања и дискутовали. Присутни родитељи су били изненађени малим одазивом других родитеља, с обзиром да је тема веома актуелна и тиче се здравља ученика.