23.03.2020.

ЗАШТО ЈЕ ДЕТЕТУ ПОТРЕБНА ИГРА (Савети за родитеље и децу у новонасталој ситуацији)

Поштовани родитељи,

као подршку у новонасталој ситуацији, а у циљу што боље сарадње родитеља и психолошко-педагошке службе, пружаћемо вам подршку путем сајта и надамо се корисних савета, који су можда некима и познати, али заборављени. Као наставак приче о слободном времену деце и младих у новонасталој ситуацији у наставку вам нудимо причу о важности ДЕЧИЈЕ ТРАДИЦИОНАЛНЕ ИГРЕ.

У делу Савети за родитеље и децу у новонасталој ситуацији погледајте текст на тему ЗАШТО ЈЕ ДЕТЕТУ ПОТРЕБНА ИГРА.