28.05.2020.

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМО РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА ДА ТЕСТИРАЊЕ УЧЕНИКА ЗА ПРВИ РАЗРЕД ПОЧИЊЕМО 1.6. 2020. У ТЕРМИНИМА ДОСТУПНИМ НА САЈТУ Е УПРАВЕ. ТЕСТИРАЊЕ ВРШЕ ПЕДАГОГ И ПСИХОЛОГ ШКОЛЕ. ПРИЛИКОМ ЗАКАЗИВАЊА ИМАТЕ МОГУЋНОСТ ИЗБОРА ТЕРМИНА ТЕСТИРАЊА УЗ НАПОМЕНУ ДА У ТЕРМИНИМА КОЈИ СУ ОЗНАЧЕНИ ИМЕНОМ СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ НЕМАЊЕ РАКИЋА, ТЕСТИРАЊЕ ВРШИ ПСИХОЛОГ ШКОЛЕ ГОРИЦА КЛИСУРА. ТЕСТИРАЊЕ ЋЕ СЕ ОБАВЉАТИ НА ПРВОМ СПРАТУ ШКОЛЕ У ПРВЕ ДВЕ УЧИОНИЦЕ.

РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА МОЛИМО ДА У ЦИЉУ ЗАШТИТЕ ЗДРАВЉА И БЕЗБЕДНОСТИ, ОБАВЕЗНО У ШКОЛУ УЛАЗЕ СА ЗАШТИТНИМ МАСКАМА У СКЛАДУ СА ПРЕПОРУКАМА МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА.

СРЕЋНО И СВЕ НАЈБОЉЕ!