28.05.2020.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

Драги ученици осмог разреда, након детаљног разматрања околности, а са циљем очувања безбедности и здравља ученика, а у складу са препорукама Министарства просвете, науке и технолошког развоја, донета је следећа одлука о распореду активности за ученике осмог разреда.

У првој недељи јуна, осим уторка 2.6. планирано је поправљање оцена и одговарање ученика у школи. О терминима одговарања, заинтересовани ученици ће бити обавештени од стране одељењског старешине.

У уторак 2.6. ученици осмог разреда од 9 часова раде пробни завршни испит из математике .

У првој недељи јуна припремна настава за завршни испит ће се одвијати електронским путем (on line)...као и до сада настава на даљину. Велики број ученика је изразио жељу да учествује у припремама, a у складу са препоруком Министарства просвете, науке и технолошког развоја, како би свим заинтересованим ђацима изашли у сусрет оваква организација рада је неопходна.

У другој недељи јуна размишљамо да омогућимо ученицима долазак у школу ради консултација о чему ћете бити на време обавештени.

Будите вредни и радни!