08.06.2020.

ЧАСОПИС "ВЕСЕЛИ МАСЛЕША"

Поштовани наши читаоци,

Пред вама је нови број тематског часописа „Весели Маслеша“. Идеја часописа је да нашим ученицима скренемо мисли од изолације и ванредног стања које их окружује и дамо им шансу да покажу себи и другима да могу више од онога што раде.

Захваљујмо се свим нашим ученицима који су помогли да се ова идеја оствари, њиховим родитељима који су били уз њих и све заједно нас подржавали и нашим колегама и управи школе који су својим текстовима допринели да часопис постане занимљивији.

Ваша редакција часописа

Часопис можете прочитати на следећем линку:

Весели Маслеша