Физичко васпитање

ШАМПИОНКЕ ОПШТИНЕ

Ученице VII и VIII разреда наше школе освојиле су ПРВО место на општинском такмичењу у РУКОМЕТУ.

На истом такмичењу, ученици VII и VIII разреда , освојили су ДРУГО место.

ЧЕСТИТАМО!

ДОДЕЛА ДИПЛОМА НАЈУСПЕШНИЈИМ СПОРТИСТИМА

На пригодној свечаности организованој поводом недеље школског спорта, ученицима који су показали најбоље резултате такмичећи се у различитим спртским дисциплинама подељене су дипломе. Дипломе су им уручили професори физичког васпитања Весна Вујичић и Драган Аксић.

новинарска секција

ПОСЕТА КОШАРКАША ДУШАНА ВУЈОШЕВИЋА

Наша школа је 10. јуна угостила кошаркаша Душана Вујошевића.

Част да се друже са познатим кошаркашем имали су ученици млађих разреда са учитељицама и професор физичког васпитања Марко Зечевић.Душан Вујошевић је посетио час физичког васпитања и заједно са наставницима послао ђацима важну поруку о значају физичког васпитања, спорта и здравих стилова живота.

Извештај о одржаној Недељи школског спорта погледајте ОВДЕ.

Ученице седмог и осмог разреда су још једном постигле невероватан успех освојивши прво место на општинском, затим на градском такмичењу у кошарци. Тиме су се пласирале на медјуокружно такмичење које ће се одржати у новембру. Нашим ученицама и наставници физичког васпитања Весни Вујичић честитамо и желимо много среће у даљем такмичењу.

Ученице које су обележиле овај успех:

Мина Јеремић

Тамара Гардић