Хемија

Хемију предаје проф. Љиљана Вуковић, дипломирани хемичар.

28.2.2017.

ПОСЕТА ПРЕДШКОЛАЦА ИЗ ДЕЧЈЕГ ВРТИЋА „ЧИКА АНДРА 1“

Нашу школу су посетили предшколци из Дечјег вртића „Чика Андра 1“ , 16. марта 2017. године. Малишани су имали прилику да се на занимљив начин упознају са „чарима“ хемије. Уз помоћ Љиљане Вуковић, наставнице хемије, ученици 8. разреда: Урош Мартиновић, Анђелка Тодоровић, Бојана Шегуљ, Ана Ковачевић, Николина Смиљковић, Анђела Димитријевић, Александра Косовић и Александар Јаковљевић извели су три огледа којима су показали како реагују супстанце. Малишани су посебно уживали у практичном раду са нашим ученицима.

28.2.2017.

УСПЕСИ УЧЕНИКА СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ХЕМИЈЕ

Школско такмичење из хемије одржано је 25. 1. 2017. године

Нашу школу су на општинском такмичењу представљали : Николета Минић, Лара Старчевић, Вања Шавикин, Никола Станковић, Данило Килибарда и Андрија Марчићев, ученици седмог разреда, Анђелка Тодоровић, Ана Ковачевић, Вељко Јечменица, Урош Мартиновић и Александар Јаковљевић, ученици осмог разреда.

На такмичењу су ученици постигли изузетне резултате:

1. место Николета Минић

2. место Анђелка Тодоровић, Вељко Јечменица, Лара Старчевић и Вања Шавикин

3. место Александар Јаковљевић, Ана Ковачевић, Урош Мартиновић, Данило Килибарда и Никола Станковић.

СРЕЋНО НА ГРАДСКОМ!!!

НАШИ НАЈБОЉИ ХЕМИЧАРИ