Историја

Историја се може назвати Учитељицом живота

Историју у нашој школи предају следећи професори:

Весна Шормаз Јовановић и Гордана Стојић.

РЕЗУЛТATИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

Да би разумео историју мораш много да учиш, читаш, тумачиш, повезујеш људе и догађаје, временске периоде, политичке потезе и економске прилике и....... одговориш на многа питања као што су ко, шта, како, где, када, зашто ?????

Многима то изгледа тешко, некима неразумљиво, некима овако, некима опет онако, али за овогодишње ученике осмог разреда Александра Јаковљевића, Милутина Бубала, Вељка Јечменице и Бакира Манића, историја је учитељица живота која им помаже да разумеју живот користећи различта искуства које им историја пружа. На општинском такмичењу из историје бод, два делио их је од првог места, па су прва тројица Александар,Милутин и Вељко заузели друго, Бакир треће место.

JЕДАН ЧАС ИСТОРИЈЕ У ОСМОМ РАЗРЕДУ

Више информација можете погледати OВДЕ