Основна школа „Веселин Маслеша“ - Техничко и информатичко образовање

Техничко и информатичко образовање

Техничко и информатичко образовање предају професори: Слађана Матијашевић, Добривој Цветковић и Милан Ракас.

НАГРАДЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБАРЗОВАЊА

Републичко такмичење из техничког и информатичког образовања одржано је у Вршцу, 11. и 12. маја 2018. године. Наше ученице Милица Радосављевић (VII-3) и Елена Килибарда (VI-3) показале су изузетно знање, вештину и спретност.

Милица Радосављевић је освојила бронзану медаљу у ракетном моделарству, док је Елена Килибарда освојила прву награду у авио моделарству.

Њихов рад током свих нивоа припрема, од општинског до републичког такмичења, пратила је наставница техничког и информатичког образовања Слађана Матијашевић.

Честитамо на сјајном пласману!

Резултате Општинског такмичења из техничког и информатичког образовања 2016/2017. године можете преузети ОВДЕ

Сајт за техничко информатичко образовање

Сајт за Ватрогасну секцију